En Büyük Hazinemiz Tecrübemiz

Size Özgü Çözümler Üretiyoruz

Çalıştığımız müşterilerimiz ile ilgili olarak uzun yıllardan beri gördüğümüz en temel özellik, her firmanın kendi iç dinamiklerinden kaynaklanan artıları ya da eksilerinin olmasıdır. Biz ekip olarak sizin başarılı ve eksik yönlerinizi ortaya koyuyoruz ardından da size uygun çözümler üretiyoruz. Sizin iş bilginiz ile bizim deneyimlerimiz bir araya geldiğinde ulaştığımız noktaya siz de şaşıracaksınız!!!

2007 Yılında Başladık

15 yıllık bankacılık ve 2 yıllık reel sektör deneyiminin ardından tecrübelerimizi girişimcilerimize aktarmak istedik. 

Amacımız müşterilerimizin mevcut zorlukların üstesinden gelebilmesi için, finans ve mali işler süreçlerinin yeniden yapılandırılmasına ve geleceğin finans ve mali işler süreçlerinin tasarlanmasına yardımcı olmak; süreç içerisinde aktif bir rol üstlenerek, dışarıdan objektif bir bakış açısıyla, müşterilerimize “CFO/Finans Direktörü /Mali İşler Koordiatörlüğü Danışmanlığı” hizmeti vermektir.

Sizin İş Bilginiz Bizim Tecrübemiz

Müşterilerimize hizmet verirken en temel unsur onların iş bilgileri ile bizim tecrübemizin bir araya gelmesidir. Müşterimizin en iyi bildiği şeyi ” yani işini” sorunsuz bir şekilde yapmasını sağlamak en önemli görevimizdir. Danışmanlık süreci boyunca finansal tablolar ve karşılıklı görüşmeler baz alınarak yapılan kapsamlı analiz ve raporlamalar sonucunda  karşı karşıya oldukları mevcut ve potansiyel sorunlar ortaya konmakta bunlara ivedilikle çözüm önerileri getirilmektedir. Böylece firma sahibinin kendi işine daha fazla konsantre olmasını sağlanmakta, oluşturulan yeni yapı ile de firma geleceğe daha da güvenli bakabilmektedir.

Bizden size bir

Mesaj

İşinizi büyütmek ve geliştirmek için rakiplerinizden farklı ve doğru stratejiler oluşturmalı ve bunları en uygun zamanda hayata geçirmelisiniz. Geliştireceğiniz yeni ürünlerle ya da yeni pazarlara açılarak işinizi büyütebilmeniz mümkün ancak büyüme fırsatlarını, oluşmaya başladıkları zaman yakalamanız çok önemlidir. İşinizin büyümesine katkı sağlayacak fırsatları yakalamak; işletmesel verimliliğe odaklanmayı, stratejik kazanımlar edinmeyi ve doğru pazarlarda pay sahibi olmayı gerektirdiği gibi aynı zamanda doğru finansal planlama ve finansla yönetimi de gerektirir. Bunu sakın unutmayın…

Biz Bir Ekibiz

Danışman ve müşteri aynı zamanda bir ekip gibi hareket ederler. ikisi de bir çarkın dişlisi gibidir. Aralarındaki uyum ve senkronizasyon firmanın geleceğinin de daha iyi tesis edilmesini sağlayacaktır.

Danışmanlık ekibimizin firmalara sağladığı destekler…

Ekimizin her bir üyesinin kendi içinde ayrı bir yetkinliği bulunmaktadır. Finansal Yönetim, kredi temini ve kredi yapılandırma konularında uzman kişilerden oluşan ekibimize, ihtiyaç halinde, zaman zaman  dışarıdan çözüm ortaklarımız dahil olmaktadır. Amaç hep birlikte, en kısa sürede ve en doğru şekilde firma ihtiyaçlarını karşılamaktır.

 

Haydi…

Asılın küreklere

Bugüne kadar çok çeşitli sektörlerden onlarca firma ile yola çıktık. Ticaret yapan da oldu içlerinde imalat yapan da… Hepsinin ortak gayesi “daha iyi bir gelecek” olarak diyebiliriz. Yol, yola çıkılmadan bitmez…Daha planlı ve iyi bir gelecek için hep birlikte…

Lütfen

Düğmeye Basın

Size nasıl bir yardımımız dokunacağını öğrenmek üzere düğmeye basın ve bizimle iletişime geçin...

$

Biz Buradayız

İletişim

Bağdat Caddesi 500/2 Cevizli, Maltepe- İstanbul

(533) 242 10 14

info@indexfinans.com

v

(533) 242 10 14